שרותי המרכז

שיעורי הוראה מותאמת

אם יש לך ילדים בגילאי גן – כיתה ו', אשר מתקשים בחומר הלימוד, צברו פער לימודי, וברצונך להעשיר את הידע שלהם בתחום ולקדם אותם, הגעת למקום הנכון.
השיעורים הם פרטניים, במשך 50 דקות. השיעור יכול להיות במתמטיקה והוא מיועד לתלמידים עד כיתה יא' ברמת שלוש יחידות, או בשפה לתלמידים עד כיתה ו'.

קרא עוד >>>

 

הכנה לכיתה א'

אם הנך הורה לילד/ה שבשנת הלימודים הבאה עולה לכיתה א', קודם כל מזל טוב! מאחלת לך ולילד/ה הרבה הצלחה !
על מנת שהתקופה הראשונה בכיתה א' תעבור בקלות, אני מציעה לך לרשום את הילד/ה לאחת משתי סדנאות ההכנה לכיתה א' שייפתחו בחודש פברואר 2024.

קרא עוד >>>

 

סדנאות הכנת משחקים לחגים

כמספר ימים לפני כל חג, אני מציעה סדנה של הכנת משחק לימודי ברוח החג. בסדנה חד פעמית, ניפגש בקבוצה קטנה של עד 4 ילדים, למפגש של שעה וחצי, ובו נכין שני משחקים לימודיים לחג בחשבון או בשפה לפי רמת הגיל של הילדים.

קרא עוד >>>

 

חוגים שנתיים וסדנאות ממוקדות

מיד לאחר החגים, מתוכננות להיפתח קבוצות למידה בשפה ובחשבון, לקבוצה של עד 3 ילדים ובנוסף ייפתחו גם סדנאות ממוקדות נושא.
כל קבוצה תיפגש בשעה וביום קבועים. במפגשים נלמד בצורה חווייתית נושאים לפי תכנית הלימודים.

קרא עוד >>>

 

קורס אינטרנטי ללימוד לוח הכפל

הקורס "איך ללמוד וללמד את לוח הכפל", פונה אל המורים אשר מלמדים ילדים בגילאי כיתות ב,ג , המבקשים לקבל דרכים מגוונות להעביר את החומר לתלמידים,  או אל ההורים לילדים בגילאי בית ספר יסודי, שלדעתם הילדים זקוקים לחיזוק נוסף בנושא. הקורס הוא אינטרנטי, כך שבאפשרותך לצפות בתכנים שוב ושוב . הקורס כולל עשרים שיעורים, כך שבכל שיעור נלמדת כפולה ויש משחקים לתרגול וחיזוק הנושא.

קרא עוד >>>

 

קורסים מזורזים לסוף השנה

אם במהלך השנה הילדים שלך צברו פער לימודי וברצונך שיקבלו את כל המידע בצורה מרוכזת, תוך שימוש במשחקים, הגעת למקום הנכון . מיד לאחר חופשת פסח, ניפגש לעשרה מפגשים, 3 ילדים בקבוצה פעם בשבוע ונעבור על החומר הלימודי שנלמד במהלך השנה.

קרא עוד >>>

חזרה לראש העמוד >>>