אודות

נעים מאוד!

שמי טלי צרפתי פישר. אימא לשלושה ילדים, גרה בקדימה.

מורה מוסמכת להוראה מותאמת, מעבירה חוגים שנתיים ויוצרת משחקים להורים וילדים בחשבון ובשפה.

משנת 2002 אני מורה. עבדתי במהלך שנות ההוראה שלי, עם תלמידים בתיכון, בחטיבה ובגילאי בית ספר יסודי.

במשך כל שנות ההוראה שלי, התחברתי לעבודה הפרטנית, בקבוצות קטנות. אני מאוד אוהבת לעבוד עם תלמידים בשיעורים הפרטיים ובבתי הספר העדפתי תמיד לעבוד עם תלמידים בשיעורי התגבור. אני אוהבת לחפש משחקים חדשים ליצירה או חומרי עזר שאפשר באמצעותם לשדרג את ההוראה ואני גם מאוד אוהבת ליצור את המשחקים בעצמי.

בשנת 2014 , יצאתי לשנת שבתון שבמסגרתה יצאתי ללימודים לתעודת הוראה בחינוך מיוחד.
עבדתי 8 שנים עם ילדים מיוחדים. ילדים שמתקשים ללמוד בצורה "הרגילה" של דפי עבודה עצמאיים . ילדים שזקוקים למשוב תמידי בכל שלב בעבודה שלהם. החלטתי לחפש דרכים יצירתיות ללמידה ולהכין משחקים מותאמים עבורם. אחד היתרונות של משחק הוא משוב מיידי. התלמיד יודע בסיום המשחק, האם הצליח במשימה או לא.

אני מאמינה כי בעזרת המשחק, התלמידים לא מרגישים כי הם לומדים.

המשחק גם משלב תחרות ולמידה בצורה חווייתית.

למי המרכז שלי יכול לעזור ?

1.  להורים שיש להם ילדים המתקשים בחשבון ובשפה ומעוניינים בשיעורי הוראה מותאמת – המרכז מציע שיעורי הוראה מותאמת פרטניים. משך כל שיעור הוא 50 דקות.
2. להורים שיש להם ילדים בגילאי גן – כיתה ד' – המרכז מציע חוגים שנתיים, ללימוד בקבוצה של 2-3 תלמידים. במפגשים אלו ניפגש פעם בשבוע, באופן קבוע, בשפה או בחשבון. לכל תחום קבוצה ושעה נפרדת וקבועה במהלך כל השנה.
3. להורים אשר בשנה הבאה ילדיהם עולים לכיתה א' – החל מחודש פברואר 2024, אפתח שתי קבוצות למידה של 2-3 תלמידים שעולים לכיתה א' בשנת תשפה. מתוכננים 17 שיעורים מחודש פברואר עד אמצע חודש יולי שבהם באמצעות לימוד של מילים, הילדים ילמדו ויכירו את כל האותיות, לכתוב ולומר אותן וכמובן גם מיומנויות בסיסיות בחשבון.

אשמח להיפגש ולהכיר אותך, בכל אחת מהאפשרויות שהצעתי.
מחכה לך.

בהצלחה!

קראו עלי בכתבה הבאה שערכה עדי לב רן, מנהלת "דרך המשחק" >>

קראו עלי בבלוג של ליטל ירון, "מגלה את השרון" >>

חזרה לראש העמוד >>>